"Es kā tiesu izpildītāja aicinu atmest emocijas. Gadās tā, ka beidzot uz saziņu nāk parādnieks, uzturlīdzekļu nemaksātājs. Viņš saprot, ka ir jāmaksā un grib par kaut ko vienoties, jautājumus sakārtot.
Izmaksu apmērs no Uzturlīdzekļu garantiju fonda paliek nemainīgs. Jaunums: likumā nostiprināta parādnieka iespēja dzēst likumiskos procentus par uzturlīdzekļu parādu valstij, ja četru gadu laikā tiks atmaksāta pamatparāda summa.
"Pārskatīt to īpatsvaru, kādā šobrīd administratīvā procesa kārtībā nāk cilvēks uz fondu, un tad ir otrs ceļš – caur tiesas procesu.
Pasaulslavenais diriģents Andris Nelsons maijā uz Rīgu atvedīs Bostonas simfonisko orķestri un Šostakoviča mūziku
Ko darīt ar lielo alimentu nemaksātāju skaitu un arī milzīgo parāda summu, būs drīzumā jāizlemj Saeimas deputātiem. Viņiem būs jāskata grozījumi Uzturlīdzekļu garantiju fonda likumā. Kad likumprojektu izskatīs Saeimas komisijās, tad plenārsēdē
Mediatore: Uzturlīdzekļu nemaksātājiem finansiālās iespējas daudziem labas, wager aizmaskētas.
"Bet ir arī gadījumi, kad ir vēl neizsāpēta sāpe par attiecību sabrukumu. Tas ir tā kā aiz spīta. Viņa aizgāja, tāpēc es nemaksāju.
Viens no variantiem ir samērīgi samazināt parādnieka ikmēneša atmaksas summu Uzturlīdzekļu garantiju fondam.
Diāna atzina, ka salābought darba slodzi un bērna audzināšanu ir ļoti grūti. "Es vienreiz ļoti vēlu atbraucu no darba mājās, ap četriem rītā. Un zināju, ka gentleman astoņos jābrauc atpakaļ uz darbu.
Kaut kādas prasības, piemēram, vai nu jūs maksāsiet one thousand eiro mēnesī – varēsi check here satikt, ja mazāk – nesatiksi. male pašam kādreiz ir bijis tāds uzstādījums, nu aptuveni tā."
Bet klasiskais stāsts – viņa jau ar mani nerunās. Mums attiecības ir tik sliktas, ka nekas nesanāks. Un es vienmēr mēģinu teikt – nu, pamēģinām, atmetam emocijas, nerunājam par to, kāpēc ir bijis tas, kas bijis. Pamēģiniet operateāt tikai par to konkrēto jautājumu – par uzturlīdzekļiem."
Piemēram, ja mēs zinām aptuveni, ka pusotrs tūkstotis no iesniedzējiem ir trūcīgi vai maznodrošināti, mēs diemžēl neredzam, kur ir tie iesniedzēji un par cik bērniem viņi saņem uzturlīdzekļus,” norādīja Ilgaža.
"Proti, sabalansēt šo ieturējumu apmēru, un tas ir viens no veidiem, kā parādniekus varētu dabūt legālajā darba tirgū, kas savukārt nozīmētu, ka mēs ieturam katru mēnesi mazāk, bet ar cerību, ka mēs to varam darīt ilgstošākā laika intervalā.
"Tēvi biežāk maksā šos uzturlīdzekļus līdz vienam brīdim, kamēr pārstāj tikai tā iemesla dēļ, ka viņi neredz savus bērnus. Ne katrs ir gatavs iet un tiesāties, jo tas prasa gan pacietību, gan nervus, gan zināmu entuziasmu, gan arī finanses.